Mieszkania
na sprzedaż

Duninowo - 5 km od centrum Ustki

Duninowo Park to inwestycja zlokalizowana zaledwie 5 km od centrum Ustki. Ciekawie zaaranżowana przestrzeń mieszkalna, miejsca parkingowe i przestronne komórki lokatorskie to nie jedyne atuty tego miejsca. Elegancka i spokojna architektura, przemyślana przestrzeń mieszkalna to gwarancja komfortowego życia. Lokalizacja na obrzeżach miejscowości zapewni przyszłym mieszkańcom dogodny dojazd do Ustki i Słupska.

WIĘCEJ NIŻ MIESZKANIA!

Duninowo Park to pierwszy etap realizacji kameralnego osiedla niedużych domów wielorodzinnych. Trzykondygnacyjny budynek składa się z zaledwie 9 przestronnych mieszkań o pow. od 32 m2 do 80 m2. Teren będzie ogrodzony oraz monitorowany. Dla każdego z apartamentów przewidziano miejsce na parkingu przy budynku. Dodatkowo przewidziano kilka przestronnych komórek lokatorskich w piwnicy.

Sprawdź dostępne mieszkania

4

km od plaży

5

km od ustki

15

km do słupska

9

mieszkań w budynku

MIEJSCOWOŚĆ
Duninowo

Duninowo to niewielka wieś, którą zamieszkuje obecnie niespełna 600 osób. To miejsce pełne historii i ciekawostek. Świetny dojazd do letniej stolicy Polski- Ustki, trasy rowerowe, brak ciężkiego przemysłu i niewielkie natężenie ruchu sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania. 

Wyjątkowa lokalizacja

Zaledwie 5 km od centrum Ustki

Rezerwuj już dziś

Bądź pierwszy

Wyślij zapytanie o mieszkania z najlepszym widokiem oraz w najkorzystniejszej lokalizacji. Przedsprzedaż trwa.

ul. Piaskowa
76-212 Rowy

+48 608 304 335
rowy@sandinvest.pl

Trwa wysyłanie wiadomości

Formularz nie został wysłany

Dziękujemy!

form.successMessage

Wymagana zgoda

Nowoczesne wnętrza

wysoki standard wykończenia
© 2024
Sand Apartments
apartamenty nad morzem